Gmina Baruchowo

Gmina Baruchowo na spotkaniu w sprawie Elektronicznego Zarządzania Dokumentacją

Ocena 0/5

W dniu 20 marca 2025 r. w Kujawsko-Pomorskim Urzędzie Wojewódzkim odbyło się spotkanie zorganizowane wspólnie przez Urząd Wojewódzki oraz NASK – Państwowy Instytut Badawczy. Wydarzenie było okazją do zaprezentowania Elektronicznego Zarządzania Dokumentacją w systemie EZD RP, czyli nowoczesnego narzędzia do zarzadzania dokumentacją oraz omówienia potencjalnego wdrożenia w administracji rządowej i samorządowe.

W spotkaniu udział wzięli pracownicy Urzędu Gminy w Baruchowie  odpowiedzialni za wdrożenie systemu.

Korzyści z wdrożenia EZD RP

System EZD RP to nowoczesne narzędzie, które pozwala na sprawniejsze i bardziej przejrzyste zarządzanie dokumentacją w administracji publicznej. Jego wdrożenie przyniesie liczne korzyści zarówno dla urzędników, jak i obywateli.

EZD RP to krok w stronę nowoczesnej administracji, która działa szybciej, efektywniej i zgodnie z oczekiwaniami obywateli oraz instytucji publicznych.

Galeria zdjęć

2025-03-21_4 2025-03-21_1 2025-03-21_2 2025-03-21_3
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności