Gmina Baruchowo

Obchody Święta Niepodległości

Ocena 0/5

W związku z zagrożeniem COVID-19 w tym roku obchody Święta Niepodległości nie odbędą się w tradycyjnej formie uroczystej mszy św. przy zawsze licznym uczestnictwie mieszkańców gminy i delegacji.

Niemniej, z okazji 102 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, w dowód pamięci i hołdu tym, którzy walczyli o wolność Ojczyzny, w dniu 10 listopada złożone zostały kwiaty na cmentarzu w Kłotnie - przy tablicy upamiętniającej poległych i pomordowanych za wolność Ojczyzny oraz przy kościele parafialnym w Skrzynkach - przy tablicy upamiętniającej poległych za wolność Ojczyzny.

Kwiaty złożyli wójt gminy Baruchowo Stanisław Sadowski, zastępca wójta Krzysztof Grudziński, przewodniczący Rady Gminy Jarosław Komorek w obecności księdza kanonika Ryszarda Pospieszyńskiego, proboszcza parafii Kłotno oraz  ks. Włodzimierza Lewandowskiego, proboszcza parafii Skrzynki.

Galeria zdjęć

20201110_132442_Richtone(HDR) 20201110_132513_Richtone(HDR) 20201110_132517_Richtone(HDR) 20201110_132539_Richtone(HDR) 20201110_133931_Richtone(HDR) 20201110_133942_Richtone(HDR) 20201110_133957_Richtone(HDR) 20201110_134038_Richtone(HDR)
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności