Gmina Baruchowo

Odbiór odpadów wielkogabarytowych i sprzętu elektrycznego i elektronicznego

Ocena 0/5

Informujemy wszystkich mieszkańców Gminy Baruchowo, którzy chcą oddać odpady wielkogabarytowe (stare meble) i kompletny zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, iż w dniach 14 - 15 października po wcześniejszym zgłoszeniu telefonicznym będą odbierane wyżej wymienione odpady.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o dokonanie telefonicznego zgłoszenia do 10 października w Urzędzie Gminy Baruchowo pod nr tel. (054) 2845-611 wew. 32 lub 795-401-175 w godz. od 8.00 do 15.00.

W ciągu roku kalendarzowego z nieruchomości w ramach opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi można oddać do 200 kg odpadów wielkogabarytowych. W przypadku oddania odpadów ponad określoną normę, czyli więcej niż 200 kg, będzie pobierana opłata - 150 zł za każde rozpoczęte przekazanie 100 kg ponad normę.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności