Gmina Baruchowo

Środowiskowy Dom Samopomocy w Czarnem świętuje dziś swój sukces!

Ocena 0/5

Dziś ŚDS w Czarnem otrzymał wspaniałą wiadomość. Zespół Czarno-Biali pod kierownictwem pani Emilii Koralewskiej z przedstawieniem "Wiara w lepsze jutro" został laureatem 3 miejsca w Regionie 1, obejmującym 4 województwa (kujawsko-pomorskie, pomorskie, zachodniopomorskie i warmińsko-mazurskie) w 22 Ogólnopolskim Festiwalu Twórczości Teatralno-Muzycznej Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie "ALBERTIANA 2022"!

Przewodniczącym Jury była pani Anna Dymna, aktorka i założycielka Fundacji "Mimo wszystko". Jako laureaci grupa została nagrodzona i zaproszona do udziału w uroczystej Gali, która odbędzie się 28 marca 2022 roku w Teatrze im. J. Słowackiego w Krakowie.

Ciężka praca zarówno uczestników, jak i pani Emilki została doceniona i nagrodzona. To dla Domu niebywały sukces, zwłaszcza że po raz pierwszy wziął udział w tym Festiwalu. W przestawieniu wystąpili: Katarzyna Adamczewska, Małgorzata Wilińska, Andrzej Kafarski, Andrzej Górczyński, Piotr Przybyszewski i Mariusz Tomaszewski.

Galeria zdjęć

Screenshot_20220210-120630_Facebook Screenshot_20220210-120704_Facebook Screenshot_20220210-120718_Facebook Screenshot_20220210-120754_Facebook Screenshot_20220210-120900_Facebook
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności