Gmina Baruchowo

Wymiana podliczników służących do pomiaru wody

Ocena 0/5

Wójt Gminy Baruchowo informuje wszystkich mieszkańców o konieczności wymiany podliczników służących do pomiaru wody bezzwrotnie zużytej. Do końca roku  2022r. wszyscy właściciele, którzy chcą, aby przy wystawianiu faktur za kanalizację była odliczana woda, która została zużyta na podlewanie ogródków muszą zakupić elektroniczny wodomierz w Zakładzie Gospodarki Komunalnej i Mechanizacji Rolnictwa Sp. z o.o. Baruchowo i zamontować go na własny koszt. Po zamontowaniu wodomierza należy pisemnie powiadomić o tym  fakcie Urząd Gminy, celem zaplombowania wodomierza przez pracownika urzędu. Przy zgłoszeniu niezbędne jest okazanie starego wodomierza celem zweryfikowania zużycia wody.

Wszyscy właściciele, którzy do końca 2022r. nie dokonają wymiany podliczników zgodnie powyższymi wymogami nie będą mieli przy wystawianiu faktury za kanalizację odliczanej wody zużytej  na cele ogrodowe.

Pliki do pobrania:

Obowiązkowa wymiana podliczników
Format: pdf, 611.53 kB
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności