Gmina Baruchowo

Przyjmowanie zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego

Ocena 0/5

Informujemy wszystkich mieszkańców Gminy Baruchowo oraz właścicieli działek rekreacyjnych położonych na terenie Gminy Baruchowo, że w dniu 18 sierpnia 2020 r. (wtorek) w godz. od 8.00 do 14.00 na terenie Zakładu Gospodarki Komunalnej w Baruchowie będzie przyjmowany zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny.

Sprzęt powinien być kompletny, w przeciwnym razie nie będzie przyjmowany.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności